Eski Foça'da Küçük Bir Pansiyon

NE VARDIR?

Her Odamızda; Klima, TV, Buzdolabı, Wc, Duş, Saç Kurutma Mak.

Açık Büfe Kahvaltı

Bütün yıl boyunca, pansiyon klasmanında övündüğümüz bir kahvaltı servisimiz var. Yoğun olan yaz döneminin tamamında ve kışın yoğun haftasonlarında açık büfe olarak hazır oluyor. Denize bakan ön terasımızda serin mi serin, bahar aylarında kuş cıvıltıları eşliğinde bir güzel kahvaltınızı edebilirsiniz.

Kış aylarında ve yoğun olmayan bahar aylarında da dolu dolu bir kahvalı tabağımız oluyor. Yine ön terasımızda; ama bu sefer sıcak mı sıcak bir ortamda; çünkü hiç sönmeden yanan bir eski zaman sobası - kuzinemiz var ;)

Konakladığınızda, kahvaltı için özel isteklerinizi ( efendim süttür, kepek ekmeğidir, simitttir, ne biliyim poaçadır kektir, efendime söyliyim gazetedir gibi... ) akşamdan bize bildirirseniz, sabah uyandığınızda hazır olur.

Ekstra isteğiniz olursa bize söylersiniz, elimizden geliyorsa hiç mırın kırın etmeyiz, hemen yerine getiririz...

Wireless İnternet

Pansiyonumuzun her bir köşesinde kablosuz internet bağlantınız hazır. Odalarda, teraslarda, ön - arka bahçelerde dizüstü bilgisayarınız ya da cep telefonu - tablet ile internet erişimi sağlayabilirsiniz. Tabii ki şifreli ;)

Sürekli Sıcak Su

Termosifon destekli güneş enerjili sıcak su sistemimiz ile 7/24 sıcak suyumuz bulunmaktadır...

Teras Dinlenme Alanı

Gündüz güneşlenmek için şezlong - koltukları kullanabilirsiniz. Sıcakta ama gölgede oturmak istiyorum diyorsanız, arkadaşlarımız size bir şemsiye ayarlayacaktır.

Akşamları ise sandalye - masa - koltuk ne varsa oturup yıldızlara bakarak demlenebilirsiniz. Bir de salıncağımız var terasımızda, sevgilinizle elinizde içkiniz bir taraftan piyiz yaparken diğer taraftan sallanarak uyuklamak için ideal.

Mini Kütüphane

Kitap okumayı seviyorsanız 3 dilde (Türkçe, İngilize, Almanca) kitaplar bulunan mini kütüphanemize göz gezdirebilirsiniz.